Meble Tanie, Meble, Outlet Meblowy Wrocław, Głogów, Zielona Góra, Lubin
Regulamin sklepu

Sklep Internetowy: OUTLET MEBLOWY S.C. "MONROL" prowadzony jest przez Artura i Witolda Rytwińskich, przy ul. Wrocławskiej 20 w Nowej Soli. NIP: 9251525584 nadany przez PEŁNA NAZWA URZĘDU SKARBOWEGO. Regon: 970624821.

 

§1

Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem Internetu i sklepu stacjonarnego przy ul. Wrocławskiej 20 w Nowej Soli.

 

§2

Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem Internetu. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem automatyczna wiadomość, z informacją potwierdzającą złożenie zamówienia.

 

§3

Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu Internetowego dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

 

§4

Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio: w przypadku płatności „za pobraniem” - 1 dzień roboczy od dnia otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia. W przypadku płatności przelewem (przedpłata) - 1 dzień roboczy od dnia zaksięgowania należnej kwoty na koncie sklepu.

 

§5

Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy - 7 dni robocze.

 

§6

Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

 

§7

W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje, czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo, czy w całości anulowane.

 

§8

Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.

 

§9

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep Internetowy zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 

§10

Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:
- przelewem bankowym na konto sklepu
Nazwa Banku 96 9674 0006 0000 0030 6333 0001

 

§11

Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej POCZTEX.

§12

W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy Sprzedającym a Kupującym. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).

 

§13

Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

 

§14

Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego.

 

§15

Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym KOMIS MEBLOWY "MONROL" są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

 

§16

Zwrot towaru

Ustawa o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Wzór oświadczenia o odstąpieniu stanowi załącznik do niniejszego regulaminu. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymanym wraz z nim paragonem lub fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

 

§17

Reklamacje

Reklamacji podlegają tylko meble nowe, reklamacji nie podlegają meble outletowe. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne, powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres OUTLET MEBLOWY S.C. "MONROL" przy ul. Wrocławskiej 20 w Nowej Soli. Sklep nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl